CERTEGOs ledning

Vi är verksamma lokalt och nationellt i Sverige och de respektive länderna, med en övergripande nordisk ledning. Här presenterar vi vår gemensamma ledningen för CERTEGO Group.

Lars Nilsson
Lars Nilsson
VD CERTEGO Group
+46 73 051 17 40
lars.g.nilsson@certego.se
Tobias Eriksson
Tobias Eriksson
VD CERTEGO Sverige
+46 21 109 766
tobias.eriksson@certego.se
Kaarlo Kankkunen
Kaarlo Kankkunen
VD CERTEGO Finland
+358503284169
kaarlo.kankkunen@certego.fi
Jesper Mølbach Thomsen
Jesper Mølbach Thomsen
VD CERTEGO Danmark
+45 205 300 47
jesper.thomsen@certego.dk
Rolf Gunnar Reisænen
Rolf Gunnar Reisænen
VD CERTEGO Norge
+47 951 94 200
rolf.gunnar.reisenen@certego.no
Anders Rundgren
Anders Rundgren
Chief Financial Officer CERTEGO Group
+46 (0) 702 22 62 44
anders.rundgren@certego.se
Lena Tollerz Törn
Lena Tollerz Törn
Chief Information Officer CERTEGO Group
lena.tollerztorn@certego.se
Anna Benerdal Persson
Anna Benerdal Persson
Head of HR CERTEGO Group
+46 76 775 91 28
anna.benerdal.persson@certego.se
Joakim Halfwordson
Joakim Halfwordson
Head of Business Development CERTEGO Group
+46 70 621 81 25
joakim.halfwordson@certego.se

Kontakta CERTEGO

Kontakta din närmaste avdelning eller kontakta vår centrala kundtjänst på 020-24 00 00.

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig!