Välkommen till CERTEGO Linköping

Vi hjälper dig med dina säkerhetslösningar. Från lås och passersystem till kamera och larm - allt efter dina behov. Vi hjälper dig hela vägen till en färdig säkerhetslösning, från behovsanalys och rådgivning till utveckling av lösningar, montage, drift och service.

Butik, uthämtning och nyckelkopiering

I vår butik träffar du yrkeskunnig personal med lång erfarenhet som hjälper dig att hitta rätt säkerhetslösning för dina behov. Här kan du även hämta förbeställda varor och få nycklar tillverkade medan du väntar.

Låssmed och jour dygnet runt

Har du låst dig ute eller tappat bort nycklarna? Våra servicetekniker finns tillgängliga dygnet runt för att lösa alla möjliga problem gällande era säkerhetslösningar. Ring vår jour på 020-24 00 00

adress

Vigfastgatan 6,
582 78 Linköping

opening hours

Helgfria vardagar, måndag - fredag 07.00-16.00.

phone

Kontakta oss

Mats Andersson
Säljare region
073-051 17 76
mats.andersson@certego.se
Lars Jernér
Projektledare elektronik
013-17 10 04
lars.jerner@certego.se
Peter Jonsson
Projektledare
013-171003
peter.karl.jonsson@certego.se
Karl-Johan Karlsson
Projektledare
013-17 10 33
karl-johan.karlsson@certego.se
Enya Jalmelin
Arbetsledare
013-17 10 23
enya.jalmelin@certego.se
Jakob Karlsson
Filialchef
013-17 10 19
jakob.karlsson@certego.se
Robert Gustafsson
Regionchef
0155-25 60 95
robert.gustafsson@certego.se
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig!