Välkommen till CERTEGO Karlshamn

 

Vi öppnar under de första veckorna i maj! 

 

Vi hjälper dig med dina säkerhetslösningar. Från lås och passersystem till kamera och larm - allt efter dina behov. Vi hjälper dig hela vägen till en färdig säkerhetslösning, från behovsanalys och rådgivning till utveckling av lösningar, montage, drift och service.

Butik, uthämtning och nyckelkopiering

I vår butik träffar du yrkeskunnig personal med lång erfarenhet som hjälper dig att hitta rätt säkerhetslösning för dina behov. Här kan du även hämta förbeställda varor och få nycklar tillverkade medan du väntar.

adress

Erik Dahlbergsvägen 101,
374 38 Karlshamn

opening hours

Helgfria vardagar, måndag-torsdag 7.00-16.00, fredag 7.00-15.00
Lunchstängt 12:00-12:30

Kontakta oss

Alex Olsson
Projekt, Sälj, Service, Tekniker
0454-30 90 65
alex.olsson@certego.se
Mattias Olsson
Projekt, Sälj, Service, Tekniker
0454-309062
mattias.olsson@certego.se
Christian Almqvist
Projekt, Sälj, Service, Tekniker
0454-309064
christian.almqvist@certego.se
Hampus Svensson
Butik/Verkstad, Projekt, Sälj, Service, Tekniker
0454-309063,
hampus.svensson@certego.se
Hans Gunnarsson
Filialchef
0454-30 90 61
hans.gunnarsson@certego.se
Robert Gustafsson
Regionchef
0155-25 60 95
robert.gustafsson@certego.se
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig!