Välkommen till CERTEGO Göteborg

Vi hjälper dig med dina säkerhetslösningar. Från lås och passersystem till kamera och larm - allt efter dina behov. Vi hjälper dig hela vägen till en färdig säkerhetslösning, från behovsanalys och rådgivning till utveckling av lösningar, montage, drift och service.

Butik, uthämtning och nyckelkopiering

I vår butik träffar du yrkeskunnig personal med lång erfarenhet som hjälper dig att hitta rätt säkerhetslösning för dina behov. Här kan du även hämta förbeställda varor och få nycklar tillverkade medan du väntar.

Låssmed och jour dygnet runt

Har du låst dig ute eller tappat bort nycklarna? Våra servicetekniker finns tillgängliga dygnet runt för att lösa alla möjliga problem gällande era säkerhetslösningar. Ring vår jour på 020-24 00 00

adress

Olof Asklundsgata 11,
421 30 Västra Frölunda

Box 9293, 400 96 Göteborg

opening hours

Torsdag 28/10 stänger vi 11.30 p.g.a. utbildning

Helgfri vardag
Måndag - torsdag 07.00-16.00, fredagar 07.00-15.00

Stängt för lunch 11.30-12.15

phone

Kontakta oss

Mats Norström
Projektledare mekanik
031 49 65 17
mats.norstrom@certego.se
Magnus Jonasson
Projektledare elektronik
031 49 65 04
magnus.jonasson@certego.se
Fredrik Jigfelt
Projektledare elektronik
031 49 65 11
fredrik.jigfelt@certego.se
Marcus Wennbom
Säljare
031 49 65 02
marcus.wennbom1@certego.se
Ulf Olausson
Säljare
031 49 67 60
ulf.olausson@certego.se
Fredrik Edvardsson
Arbetsledare
031 49 85 05
fredrik.edvardsson@certego.se
Susanne Pettersson
Butiksansvarig
031 49 65 03
susanne.pettersson@certego.se
Johan Gottfridsson
Filialchef
031 49 85 08
johan.gottfridsson@certego.se
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig!